Warsztaty z Sebastianem Olmą – wyniki konkursu!

gz4

Ogromnie dziękujemy za wspaniały odzew w naszym konkursie na zdrowe gotowanie, w którym nagrodą jest udział w warsztatach kulinarnych z Sebastianem Olmą.

Na całe szczęście nie wszystko zależy od wyboru jury, bo mielibyśmy naprawdę zbyt ciężki orzech do zgryzienia – zadanie byłoby ogromnie trudne, bo spisaliście się doskonale. Podobały nam się nie tylko Wasze przepisy, ale i zdjęcia, które nadesłaliście. Mamy ogromną nadzieję, że warsztaty wzbogacą Was o kolejne inspiracje do dalszych eksperymentów w kuchni – równie udanych, co Wasze konkursowe prace! Tymczasem ogłaszamy listę laureatów, których zapraszamy 12 września do Warszawy.

Pula trzech zaproszeń z „Rankingu fanów” na naszym fanpage’u

Ewa Jellinek
Agata Witowska
Agnieszka Jellinek

Pula sześciu zaproszeń przyznanych według rankingu głosów oddanych na przepis

Małgorzata Niewiadomska
Monika Lemko
Marianna Macura
Rafał Sawicki
Aldona Kowalczyk
Anita Zega

Sześć pozostałych zaproszeń przyznaje Jury. Werdykt podamy jutro na naszym fanpage’u – prosimy być na bieżąco! Laureatów już wymienionych prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa w warsztatach. Najlepiej poprzez wiadomość prywatną na naszą stronę na Facebooku. Będziemy potrzebowali imię i nazwisko uczestnika warsztatów oraz telefon do kontaktu (jedynie w razie spraw pilnych). Szczegóły naszego spotkania wyślemy każdemu z osobna – do zobaczenia!

Podobne artykuły...