Green Coffe 5K – Moc Zielonej Kawy

Wszyscy wiemy, że na spadek wagi i utrzymanie dobrych efektów najlepsza jest aktywność fizyczna i odpowiednia, dobrze zbilansowana dieta. Wiadomo również, że w sytuacji, kiedy pędzi się do szkoły, pracy czy gdziekolwiek indziej – generalnie, gdy ma się mało czasu – trudno jest ściśle stosować się do wskazań diety, która przede wszystkim nakazuje jeść o stałych porach i przygotowywać wartościowe posiłki. A i z aktywnością fizyczną różnie bywa. Klimat nas nie rozpieszcza, a gdy wracasz po pracy…każdy wie, że bywa ciężko.

Sposobem na podkręcenie metabolizmu i ułatwienie walki z kilogramami jest sięgnięcie po suplementację. Jednym z popularniejszych ostatnio suplementów są preparaty oparte o zmielone ziarna zielonej kawy.

Czym jest zielona kawa?

…otóż jest to ta sama kawa, którą znamy powszechnie pod postacią ciemnych, palonych ziaren – tyle tylko, że nie poddana procesowi obróbki termicznej, czyli palenia. Pominięcie tego etapu pozwala zachować w ziarnach sporo dobroczynnych substancji, których główną zaletą jest właśnie pozytywne oddziaływanie na metabolizm. Najważniejszy jest kwas chlorogenowy (CGA), który razem z kofeiną przyczynia się do zwiększania tempa przemiany materii. To naturalny kwas organiczny, który jest silnym antyoksydantem, czyli przy okazji chroni organizm przed nowotworami. Jego działanie polega na zmniejszeniu ilości wchłanianych z jelita cienkiego cukrów, co obniża ilość glukozy krążącej w organizmie. Jej niedobory są z kolei bilansowane przez spalanie zalegającego w komórkach tłuszczu, aby zaspokoić potrzeby energetyczne organizmu. W przeciwieństwie do kawy czarnej, zielona kawa nie odwadnia również organizmu, co ma niebagatelne znaczenie przy jakichkolwiek dietach i przy wzmożonej aktywności fizycznej. Jednym słowem – warto rozważyć przyjmowanie suplementów z zielonej kawy, aby wspomóc się w walce z nadmiarowymi kilogramami.

Mądra suplementacja zieloną kawą

To rozwiązanie ma sens – ale tylko wówczas, kiedy korzysta się ze sprawdzonych i pewnych specyfików, które pomagają w sposób bezpieczny. Pomiędzy reklamowanymi w mediach, drogimi środkami aptecznymi a szarą strefą – oferującą wątpliwej jakości specyfiki, znajduje się tzw. „złoty środek”. Są to preparaty skuteczne, sprawdzone i w korzystnych cenach. Bardzo popularny ostatnio preparat – Green Coffee Plus, to suplement w postaci kapsułek do połykania na bazie zielonej kawy właśnie. Strona producenta informuje, że jest to jedyny obecnie preparat o tak silnym działaniu odchudzającym. Do tego chwali się również tym, że efekty uboczne nie są notowane, ponieważ w składzie są tylko w pełni naturalne substancje o znanym i sprawdzonym działaniu.

Green Coffee Plus – sprawdzony, szybki, skuteczny

                No właśnie – sprawdzonym! Sposób działania i efekty zażywania suplementu zielonej kawy zostały sprawdzone doświadczalnie w USA na grupie kontrolnej, poddanej tzw. podwójnie ślepej próbie. To metoda badawcza stosowana przy badaniu działania leków i analizy żywności, polegająca na dzieleniu pacjentów na dwie grupy, z których jedna dostaje testowane specyfik a druga placebo – żadna osoba nie wie, co przyjmuje. Personel medyczny również nie wie, kto dostaje testowane leki – jego zadaniem jest zapisywanie uzyskiwanych wyników i swoich spostrzeżeń. Dzięki temu prywatne opinie lekarzy nie mają wpływu na wynik eksperymentu i śmiało można uznać go za obiektywny i niesterowany.

Wiedząc, że skuteczność działania potwierdzono naukowo, jestem pozytywnie nastawiona do zgłębienia kolejnych informacji o Green Coffee Plus. Niezaprzeczalnym atutem jest szybkość działania – efekty widać już po miesiącu , czyli po zastosowaniu jednego opakowania 60 tabletek (kapsułki przyjmuje się 2 razy dziennie). Co więcej – producent gwarantuje zwrot pieniędzy w przypadku braku satysfakcji, czyli kiedy nie ma efektów! Opinie forum potwierdzają nadzwyczajną moc preparatu, a zamieszczone na stronie producenta zdjęcia pokazują zmiany jakie zachodzą w ciałach osób odchudzających się z Green Coffe Plus.

Jestem już prawie przekonana…potrzebny mi tylko sklep online, w którym kupię tabletki cena nie gra roli – w końcu gra idzie o dużą stawkę.

Od producenta dowiadujemy się, że preparatu nie znajdziemy w tradycyjnych sieciach dystrybucji, czyli drogeriach lub aptekach dlatego, by nie narażać się na zakup preparatów podrabianych.

Green Coffee Plus – czy znajdę je na Allegro?

Zastanawiając się, gdzie kupić tabletki, zaglądnęłam na Ceneo – i znalazłam odpowiedź! Poza stroną producenta równie popularnym miejscem jest nasz największy serwis aukcyjny. Cena Allegro jest konkurencyjna do wyjściowej, ale to za sprawą gratisów, które oferuje producent przy zakupie większej ilości opakowań. Sporo jest także ofert typu „sprzedam preparat Green Coffee Plus”, jednak tu jestem nieufna, bo nie ma żadnej gwarancji na takie produkty. Na szczęście, cudowne kapsułki można zakupić bezpośrednio na stronie produktu – i tutaj warto przemyśleć zakup większej ilości, bowiem wówczas cena jednostkowa nie ma sobie równych. Ale skoro bez ryzyka mogę testować preparat przez miesiąc, decyduję się na pojedynczą porcję – zamawiam jedno opakowanie na próbę.

Jak wszystkie suplementy diety, kapsułki Green Coffee Plus nie zdziałają cudów, jeśli choć w minimalnym stopniu nie wezmę się za siebie. Dlatego, razem z nabyciem preparatu, dokonałam jednak zakupu kijków do nordic walking. I do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dziękujemy za przeczytanie artykułu, podobał się?
Aktualna ocena to 4,50 / 5 , a głosowało na niego: 2
Będzie super, jeśli zostawisz nam mały feedback w postaci oceny: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...