Filmowe Śniadania z Transatlantykiem

10422225_794276767293893_3365415383779071188_n

Poznaniacy! Macie niesamowitą okazję, aby obejrzeć kawał dobrego kina, a przy tym… smacznie zjeść. Grzechem byłoby nie skorzystać!

Kulinarnie i filmowo, czyli tak, jak lubimy najbardziej. Wszystko to w nowoczesnej i klimatycznej restauracji Concordia Taste w Poznaniu. Raz w miesiącu przy okazji sobotniego śniadania możemy za niewielkie pieniądze dobrze zjeść, a także – co pewnie najważniejsze – obejrzeć znakomite filmy, które do tej pory były pokazywane na letnich edycjach Festiwalu Transatlantyk.

Pierwszy pokaz odbył się 14 marca, podczas którego wyświetlono indyjski film „Smak Curry” w reżyserii Ritsha Batry. A już 18 kwietnia odbędzie się projekcja amerykańskiego filmu „Chef” Jana Favreau. Jest to komediowa opowieść o szefie, który po utracie posady w renomowanej restauracji otwiera bar szybkiej obsługi. Podczas seansów kuchnia nie przestanie działać, a w przestrzeniach restauracji nie będzie obowiązywała bezwzględna cisza. Ideą Śniadań z Transatlantykiem jest przenikanie się smaków i tempa funkcjonowania restauracji z rozwojem filmowej akcji. Z pewnością będzie można przy okazji zaspokoić apetyt, który rozbudzają doskonałe filmy kulinarne. Brzmi smacznie!

Processed with VSCOcam with hb1 preset

W kolejnych miesiącach do śniadania serwowane będą filmy „Jiro śni o sushi” i „Faceci od kuchni” – po szczegółowe informacje zaglądajcie na profil restauracji na Facebooku. Ilość miejsc na sali „śniadaniowo – filmowej” jest niestety ograniczona do 100 osób. Oznacza to, że lepiej kupić bilet wcześniej. Koniecznie dajcie znać jak było!

Podobne artykuły...